KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14177480
nr 1417 7480
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinna. Akvarell, bildmått: 29x22cm, yttermått inklusive ram: 45x36cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:32:04
500 kr
600 kr
900 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.200 kr
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr
3.800 kr